Qualitycultureday

Standaryzacja i jakość kształcenia na kierunku lekarskim

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym etapie szkoleń i konferencji dla kadry dydaktycznej poświęconych standaryzacji nauczania i jakości kształcenia na kierunku lekarskim.

Poniżej przedstawimy aktualny program szkolenia „Standaryzacja i jakość kształcenia na kierunku lekarskim”, które odbędzie się w dniach 29-30 maja 2023 roku (poniedziałek - wtorek) w godz. 9.00-14.00.

Szkolenie on line, będzie tłumaczone symultanicznie na język ukraiński.

Link do  szkolenia otrzymają Państwo w korespondencji e-mail.

Po szkoleniu zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na platformie edukacyjnej e-learningowej.

Po szkoleniu  i zapoznaniu się z materiałami e-learningowymi można będzie wydrukować samodzielnie certyfikat konferencji.

Prosimy także o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Upowszechnienie dobrych praktyk dydaktycznych na wybranych kierunkach studiów przygotowujących do zawodów medycznych ze szczególnym uwzględnieniem standaryzacji i jakości kształcenia

Szkolenie dla kadry dydaktycznej

„Standaryzacja nauczania oraz jakość kształcenia na kierunku lekarskim”

odbywa się w dniach

29 maja – 30 maja 2023 roku

Łączna liczba godzin: 210 (15 godzin kontaktowych i 180 godzin e-learningowych).

Szkolenie składa się z 2 elementów:

- wykłady on line (2 dni) – 29 maja i 30 maja;

- e learning (na platformie e-learningowej).

Po ukończeniu szkolenia Uczestnicy otrzymują certyfikat oraz prosimy o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej.Szkolenie realizowane jest przez kadrę dydaktyczną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dzięki wsparciu finansowemu uzyskanemu od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

29 maja 2023 (poniedziałek)

Dzień 1. Szkolenie on line – 6 godzin

Tworzenie i implementacja programu kształcenia na kierunku lekarskim

Godz. 9.00-9.50