Qualitycultureday

O Projekcie

Zapraszamy na cykl spotkań edukacyjnych mających na celu podnoszenie jakości kształcenia na kierunku lekarskim, z udziałem nauczycieli akademickich z Ukrainy, organizowany przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Spotkania prowadzone są w języku polskim i ukraińskim przez wybitnych nauczycieli akademickich.

Projekt składa się trzech etapów, uwzględniających dwa szkolenia i konferencję naukową. Jest on realizowany w ramach projektu „TIME 2 MUW doskonałość dydaktyczna szansą rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POWER 2014-2020.

Spotkania mają na celu wymianę dobrych praktyk dydaktycznych, promocję innowacyjnych metod kształcenia i zasady tworzenia programu studiów z uwzględnieniem wzorców międzynarodowych. Po konferencji uczestnicy otrzymują certyfikat. Na cykl spotkań składa się kilka wydarzeń, można uczestniczyć we wszystkich lub w wybranych:

1. szkolenie „Nauczanie w module nauk przedklinicznych na kierunku lekarskim”, forma hybrydowa, w dniach:
    • o I Edycja 27 -29 marca 2023;
  2. konferencja „Dzień Kultury Jakości”, konferencja hybrydowa, 26 maja 2023
  3. szkolenie „Standaryzacja nauczania oraz jakość kształcenia na kierunku lekarskim”, szkolenie online, w dniach oraz 29 maja - 2 czerwca 2023